Dřevěný zahradní nábytek

►Zpět

 
  Popis: D:\3D_zahrada\zahrada\zahrada2.jpg

 

Popis: D:\3D_zahrada\Obrázky\2055-zahradni-dreveny-nabytek-1.jpgDřevěný zahradní nábytek je ideálním řešením pro posezení a relaxaci ve vaší zahradě. Vyberte si nové křesla či židle do vaší zahrady a ty možná vytvoří cestu k novým místům pro odpočinek nebo umožní využít méně frekventované kouty zahrady k odpočinku.

Popis: D:\3D_zahrada\Obrázky\Zátiší\images (6).jpg

Změňte Vaši zahradu na „pobřežní pláž“ využitím krásných masivních lehátek či lenošek. Nebo pokud si vyberete ze škály přírodních a ryze neopracovaných produktů, můžete mít zahradní naturalistickou krajinu připomínající les. Dřevěný nábytek se hodí do jakéhokoliv místa ve Vaší zahradě a může tak dotvořit nebo i změnit tvář celé Vaší zahrady.

Například, rustikální dřevěný nábytek může přidat ten správný význam a změní vaši zahradu v lesní ráj. Je možné získat lavice, stoly, a místa, která jsou často vyrobené ze surového a neopracovaného dřeva, kdy na svém novém zahradním nábytku zůstává kůra. Další kusy jsou kombinací z borového dřeva a větví stromů. Tento styl dřevěného zahradního nábytku má přirozený ručně zpracovaný vzhled, který z nich dělá vynikající doplněk ke každé zahradě.

Židle s odkládacím stolkem a podnožkou vám vaši zahradu přímo promění v pobřeží a kombinuje zahradu klasickou se zahradou pobřežní. Tyto židle jsou ideální a vhodné do jakéhokoliv zákoutí Vaší zahrady či terasy, zvlášť když jsou barvené v jasných základních barvách. Sezení v křeslech se širokou opěrkou je velmi pohodlné a jsou ideální pro pořádání různých párty apod.

Popis: D:\3D_zahrada\Obrázky\Zátiší\61NjzK2mUaL._SL500_.jpgZahrada s tradiční chalupou je ideální prostředí pro stejně tradiční dřevěnou lavici. Také dřevěné lehátko bude vyhovovat domácím zahradám klasického vzhledu. Stačí přidat dřevěný stůl a pár židlí na Vaši terasu, a vy a vaši hosté mohou vychutnat venkovní večeři. 

Zejména univerzální je dřevěný piknikový stůl a krásně doplňuje širokou škálu dřevěného zahradního nábytku. Tyto můžou být používány v řadě zahrad nebo dětských koutcích. Nemůžeme zapomenout přidat dřevěný dětský nábytek, jako jsou například dětský stůl a dětská židle na zahradu, aby se naše děti také mohly těšit s okolní zahradou.

Jakmile jste si zakoupili dřevěný nábytek, měli byste se ujistit, že jste se seznámili se správným udržováním použitého ochranného povrchu. To má vliv na kvalitu a délku bezvadného stavu před povětrnostními vlivy a UV záření. Takže ochrana před deštěm a sluncem je nesmírně důležitá pro dlouhou životnost Vašeho zahradního nábytku.  Na každý typ materiálu, ze kterého je vyroben Váš zahradní nábytek existuje několik dobrých alternativ,  jako  například na vnější skvrny dřeva či teaku jsou akrylové latexové barvy nebo vodoodpudivé konzervační oleje a toto jsou všechny dobré volby. S vysokou péčí a pozorností se můžete těšit dlouhé životnosti Vašeho zahradního nábytku.

►Nahoru